контакт
Социјални медиуми
lx8025p Кина најдобар метал со висока моќност
lx62x нов три чак
lx3015pa влакно за уред за автоматизација
ласерско сечење
新全球搜 防诈骗938x1920
新全球搜骗子信息整合-1920x938
lx8025p Кина најдобар метал со висока моќност
lx3015pa влакно за уред за автоматизација
lx62x нов три чак
ласерски секач
防诈骗 1000x950
骗子信息整合-950x1000

за-lxshow

за нас

lxshow

Jinan LXSHOW LASER, е основан во јули 2004 година, поседува повеќе од 500 квадратни метри истражувачки и канцелариски простор, повеќе од 32000 квадратни метри фабрика.
По 17 години развој сега имаме повеќе од 30 постари експерти во ласерската индустрија, 200 квалификувани работници, 85 продажби, 120 по продажба, 30000 квадратни метри фабрика, извезени во повеќе од 120 земји и региони.OEM услуга за повеќе од 30 произведува.

 • Основана во
  2004 година
 • изградена површина
  32000+
 • Производите се извезуваат во други земји
  30m2+
 • Обезбедете OEM услуги
  120+

Зошто да не одберете нас

Сертификат

Сертификат

Нашата компанија е сертифицирана и освои многу награди
Техничка поддршка

Техничка поддршка

Првокласно техничко ниво
Прилагодете

Прилагодете

Професионален сопствен дизајн
Сервис

Сервис

Обезбедете првокласно искуство во услугата

разбере-динамика

Вести

Гледај Повеќе
10 функции на машина за ласерско сечење влакна

10 функции на машина за ласерско сечење влакна

13 2021-08
+
04 23-05

Преглед на руската изложба丨LXSHOW Laser ве поканува да учествувате на т...

Најголемата и највлијателната изложба на професионални машински алати во Русија - METALLOOBRABOTKA 2023 ќе се одржи во меѓународниот изложбен центар Москва EXPOCENTRE од 22 до 26 мај 2023 година. .
04 23-04

ПОСЕТА ОД КОРЕЈСКИОТ ТИМ ПО ПРОДАЖБА: Единствено техничко искуство

На 23 март, нашата фабрика во Пингин ја посетија тројца членови на корејскиот тим за постпродажба.За време на посетата која траеше само два дена, Том, нашиот менаџер на техничкиот тим, разговараше со Ким за некои технички проблеми при работата на машината. Ова техничко патување, всушност, е во ...
10 23-01

Придржувајте се до добрата услуга за ласерска машина – Ласерот LXSHOW е во акција

Во пресрет на Божиќ на крајот на 2022 година, нашиот технички специјалист по продажбата Брус беше поканет во Русија да им даде на клиентите техничка обука за машината за ласерско сечење метал LXF28025L.Во овој период посетил други агенти и воспоставил долгогодишен пријателски кооперативен однос...
робот