kontakt
lx8025p china metali më i mirë me fuqi të lartë
lx62x tre çakë të re
Fibër pajisje automatizimi lx3015pa
prerje me lazer
新全球搜 防诈骗938x1920
新全球搜骗子信息整合-1920x938
lx8025p china metali më i mirë me fuqi të lartë
Fibër pajisje automatizimi lx3015pa
lx62x tre çakë të re
prerës me lazer
防诈骗1000x950
骗子信息整合-950x1000

rreth-lxshow

rreth nesh

lxshow

Jinan LXSHOW LASER, është themeluar në korrik 2004, zotëron më shumë se 500 metra katror hapësirë ​​kërkimore dhe zyre, më shumë se 32000 metra katror fabrikë.
Pas 17 vitesh zhvillimi tani ne kemi më shumë se 30 ekspertë të moshuar në industrinë e lazerit, 200 punëtorë të kualifikuar, 85 shitje, 120 pas shitjes, 30000 metra katror fabrikë, të eksportuara në më shumë se 120 vende dhe rajone.Shërbimi OEM për më shumë se 30 prodhime.

 • E themeluar në
  2004
 • zonë e ndërtuar
  32000+
 • Produktet eksportohen në vende të tjera
  30m2+
 • Ofroni shërbime OEM
  120+

Pse na zgjodhet ne

Certifikata

Certifikata

Kompania jonë është certifikuar dhe ka fituar shumë çmime
Mbeshtetje teknike

Mbeshtetje teknike

Niveli teknik i klasit të parë
Personalizoje

Personalizoje

Dizajn profesional me porosi
Shërbimi

Shërbimi

Ofroni përvojë shërbimi të klasit të parë

kuptoj-dinamika

Lajme

Shiko më shumë
10 funksione të makinës së prerjes me lazer me fibra

10 funksione të makinës së prerjes me lazer me fibra

13 2021-08
+
04 23-05

Pamja paraprake e ekspozitës ruse丨LXSHOW Laser ju fton të merrni pjesë në...

Ekspozita më e madhe dhe më me ndikim e mjeteve profesionale në Rusi - METALLOOBRABOTKA 2023 do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës në Moskë EXPOCENTRE më 22-26 maj 2023. Ekspozita do të ndajë teknologjinë më të avancuar të prodhimit të nivelit të lartë në makinën metalike CNC.. .
04 23-04

VIZITË NGA EKIPI KOREAN I PAS SHITJES: Një përvojë unike teknike

Më 23 mars, fabrika jonë në Pingyin mori vizitën nga tre anëtarë të ekipit Korean të pas shitjes.Gjatë vizitës që zgjati vetëm dy ditë, Tom, menaxheri i ekipit tonë teknik, diskutoi me Kimin për disa probleme teknike gjatë funksionimit të makinës. Ky udhëtim teknik, në fakt, është në ...
10 23-01

Përmbajuni Shërbimit të Mirë të Makinerisë Lazer – Lazeri LXSHOW është në veprim

Në prag të Krishtlindjeve në fund të vitit 2022, specialisti ynë teknik pas shitjes, Bruce, u ftua në Rusi për t'u dhënë klientëve trajnime teknike për makinën e prerjes me lazer metalik LXF28025L.Gjatë kësaj periudhe, ai vizitoi agjentë të tjerë dhe krijoi një marrëdhënie bashkëpunimi miqësore afatgjatë...
robot